Виховний захід: «Пам’ятаймо про голодомор 1932 – 1933рр.»

«Смутком повіяло навколо…

Знов при запаленій свічі

Горить спомин голодомору

Пекучим полум’ям в душі»

Такими словами розпочався виховний захід : «Пам’ятаймо про голодомор 1932 – 1933рр.» для учнів училища 22листопада 2018року.

Щороку Україна прихиляє коліна перед мільйонами жертв Голодомору  1932 – 1933рр.,  перед тими страждальцями, могили яких розкидані по садках, балках, дворах, узбіччях доріг, цвинтарів.

Вшановуючи пам’ять жертв Голодомору, учні ознайомилися з матеріалами документів, книгами  про ті  трагічні часи на Кіровоградщині та Україні.              На заході читали вірші про ті страшні роки учні групи 50 – К Тетяна Зайчик  та Дар’я  Пітель. Про мільйони загублених життів співвітчизників розказав у своїх авторських віршах  класний керівник групи 323 – Т Савчук В.В., наголошуючи про те, що ми повинні пам’ятати  про Голодомор в Україні.

Підготували та провели захід викладач історії та права Макусінська І.О., заступник директора з виховної роботи Остання А.С., бібліотекар Доброван Л.В.

Закінчився захід словами: «Україна пам’ятає! Світ визнає!»,                                було наголошено учням про те, щоб 24 листопада всі  засвітили свічку пам’яті у своєму вікні, як вогник – символ скорботи українців про Голодомор 1932 – 1933рр.

Добавить комментарий