Тренінгове заняття „Згуртований, доброзичливий колектив як запорука успішного навчання учнів“.

10 січня 2019 року практичним психологом Нікітенко Т.П. та методистом Вілівчук І.С. з педагогічними працівниками ПТУ № 36                      смт Новгородка проведено тренінгове заняття „Згуртований, доброзичливий колектив як запорука успішного навчання учнів“, на якому учасники мали можливість більше дізнатися про форми і методи процесу згуртування; виконали вправи  „Оголошення“, „Будинок“, „Мої чудові якості“, „Квадрат“, „Гора побажань на майбутнє“, проаналізували притчу „Що ти несеш в своєму серці“.

Найбільш цікавою видалася вправа „Будинок“, яку необхідно було виконати в групах, пояснивши  термін  „колектив“ (фундамент); назвати форми і методи щодо згуртування колективу (цеглинки) та риси педагога, котрі допомагають працювати в колективі (сонечко); вказати фактори, які покращують психологічний клімат в колективі (двері) та які руйнують його згуртованість (вікна); поміркувати над тим, що заважає працювати в колективі (хмарки), навести приклади творчості в роботі (дах).

Учасники тренінгового заняття дійшли висновку, що спрівпраця — це головна умова існування колективу. Тільки взаємодіючи та підтримуючи один одного, ми можемо досягти успіхів у педагогічній діяльності.

Добавить комментарий