Привітання з днем вчителя!

За традицією День вчителя в Україні відзначають у першу неділю жовтня. Наприклад, цього року педагоги будуть отримували привітання 5 жовтня. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися, адже враховуючи масу складнощів, що встають перед учителями кожен Божий день, мимоволі задаєшся питанням — як вчителю вдається, не дивлячись на більш ніж скромну матеріальну зацікавленість і ряд супутніх, часто найскладніших проблем, справлятися на ряду з цим з величезним психологічним навантаженням, залишаючись при цьому людиною мудрою і толерантною, чуйною і відповідальною, впевнено і послідовно ведучи свою вірну освітню лінію в нашому житті і житті наших учнів.

Чудова професія вчителя знайшла своє визнання не тільки в наших серцях. Починаючи з 1994 року це особливе професійне свято — День вчителя, було визнано і встановлено на міжнародному рівні.

05.10.2018 року учні ПТУ № 36 смт Новгородка привітали своїх педагогів З Днем вчителя, подарували святковий концерт та пригостили власноруч виготовленими пряниками у вигляді різнокольорових олівців.

Добавить комментарий