Година спілкування з елементами тренінгу „Життя прекрасне“.

24 жовтня 2018 року практичним психологом Нікітенко Т.П. та вихователем Карпенко Ю.О.  з учнями, які проживають у гуртожитку ПТУ  № 36 смт Новгородка, за спільно створеною методичною розробкою проведено годину спілкування з елементами тренінгу „Життя прекрасне“.

Епіграфами виховного заходу слугували вислови відомих людей:

  • Твоє життя формується твоїми думками. Марк Аврелій
  • Якщо ви бажаєте, щоб життя посміхалось вам, то подаруйте йому спочат-ку свій хороший настрій. Б. Спіноза
  • Життя прекрасне, коли створюєш його сам. Софі Марсо

 

Провідний бібліотекар Доброван Л.В. презентувала цікаву  книжкову  виставку  „Життя  —  це  просто  дивна  казка,  в  яку приходимо лиш раз“  та прочитала власну поезію „Я — невмируще. Я- життя“

Учні проаналізували притчу „Що таке життя?“, виконали вправу „Казка про Скріпочку“ (під час розповіді педагогів з канцелярської скріпки робили певні фігурки).

 

Їм сподобалось працювати в групах та захищати свої творчі роботи, виконувати вправу „Символ життя“, переглядати відеоролик „Життя прекрасне!“

 

Але найбільше задоволення учні отримали під час виконання вправи  „Дерево щастя“ : кожен взяв шматочок свого щастя і поділився з іншими, написавши на стікерах-метеликах: „Я щасливий тому, що…“ , озвучив та прикрасив Дерево щастя.

 

Учні самостійно зробили висновок: Потрібно бути щасливими сьогодні! Не втомлюватись приносити щастя своїм рідним та близьким! Бо кожен день нашого життя – єдиний і неповторний! І кожен заслуговує на радість та щасливу посмішку!

 

 

Добавить комментарий